Perkhidmatan Pulangan Tunai FX Luar Negara - Pengecas Wang

Sebaran FXGT

Senarai Spread FXGT| Perbandingan mengikut Jenis Akaun dan Kos Sebenar Termasuk Yuran

/ / Pengarang: Jabatan Editorial MoneyChat

FXGTSpread FXGT-beza dengan ketara bergantung pada jenis akaun. Bagi USD/JPY, spread minimum ialah 0.2 pip untuk akaun ECN Zero, 0.8 pip untuk akaun PRO, 1.3 pip untuk akaun Optimus, 1.8 pip untuk akaun Standard dan 1.9 pip untuk akaun Mini (sehingga 20 Oktober 2026, menurut senarai instrumen laman web rasmi). Semua akaun menggunakan spread berubah-ubah yang diselaraskan mengikut keadaan pasaran.

Walau bagaimanapun,akaun ECN Zero dikenakan yuran perdagangan yang berasingan, jadi ia tidak boleh dibandingkan semata-mata berdasarkan spread yang sempit. Dalam artikel ini, kami telahFXGT, berdasarkan akses dari Jepun pada 20 Oktober 2026, untuk mengesahkan penyenaraian aset, halaman jenis akaun dansoalan lazim untuk setiap akaun di laman web rasmi FXGT.

Kesimpulan | Perkara penting tentang spreadFXGT

  • Akaun PRO menawarkan spread paling sempit tanpa komisen(purata spread minimum 1.39 pip untuk 16 pasangan utama). Optimus ialah 1.71 pip, Standard ialah 2.14 pip dan Mini ialah 2.34 pip.
  • Akaun ECN Zero menawarkan spread paling sempit (0.66 pip), tetapi dikenakan komisen. Termasuk komisen untuk lapan pasangan utama, pasangan denominasi dolar adalah harga yang sama atau lebih murah dengan akaun PRO, manakala pasangan denominasi yen seperti USD/JPY adalah harga yang sama atau lebih murah dengan akaun PRO (dikira berdasarkan komisen pergi balik sebanyak $6 untuk lapan pasangan utama dan kadar pertukaran kira-kira $0.94 setiap dolar).
  • Bagi Bitcoin, akaun CryptoX menawarkan spread paling sempit antara akaun tanpa yuran. Spread minimum untuk BTCUSD adalah kira-kira 40% daripada akaun Standard.
  • Spread cenderung melebar pada awal pagi (sekitar 6:00-8:00 pagi waktu Jepun). Nilai yang ditunjukkan adalah minimum, dan spread sebenar akan melebar mengikut keadaan pasaran.

*Artikel ini telah dicipta oleh pasukan editorial MoneyCharger pada 20 Oktober 2026 , berdasarkanFXGT(senarai instrumen khusus akaun, jenis akaun dan Soalan Lazim pada setiap halaman untuk FX, Logam, Tenaga, Indeks Saham, Saham dan Aset Kripto) dan media rasmi, selaras dengan dasar penciptaan kandungan. Spread yang disenaraikan adalah "spread minimum" yang ditunjukkan di laman web rasmi dan mungkin berbeza daripada spread sebenar pada masa dagangan.FXGTialah broker luar negara yang bukan di bawah seliaan Agensi Perkhidmatan Kewangan Jepun. Untuk langkah berjaga-jaga mengenai penggunaan broker FX luar negara, maklumat daripada laman web rasmi sila rujuk juga maklumat yang diterbitkan oleh Agensi Perkhidmatan Kewangan , dan untuk masalah permintaan berkaitan pelaburan, sila rujuk maklumat yang diterbitkan oleh Agensi Hal Ehwal Pengguna

Spread FXGTberbeza-beza bergantung pada jenis akaun (senarai mengikut jenis akaun)

FXGTmenawarkan enam jenis akaun, danspread berbeza-beza bergantung pada akaun, walaupun untuk pasangan mata wang yang sama. Hanya akaun ECN Zero yang dikenakan yuran.

Jenis akaunUSD/JPYEURUSDYuran transaksiPaparan spread minimum pada halaman akaunBaki akaun minimum
ECN Sifar0.2 pip0.1 pipYa (FX ialah kadar tetap $6)0.0 pip ~$100
PRO0.8 pip0.7 piptiada0.5 pip ~$100
Optimus1.3 pip1.0 piptiada0.8 pip ~$0
Piawai1.8 pip1.6 piptiada1.3 pip ~$0
Mini1.9 pip1.8 piptiada1.5 pip ~$0
CryptoX— (Untuk aset kripto sahaja)—tiada100 mata dan ke atas$100
Spread USD/JPY dan EUR/USD yang ditunjukkan adalah spread minimum yang disenaraikan dalam jadual spread khusus akaun di halaman rasmi "FX" (dikira pada 10 mata = 1 pip). Lajur kedua dari kanan menunjukkan spread yang dipaparkan pada halaman rasmi "Jenis Akaun", yang berbeza daripada nilai dalam jadual spread sebanyak 0.1 hingga 0.2 pip. (Disahkan 20 Oktober 2026)

"Spread Minimum" pada halaman akaun adalah anggaran untuk keseluruhan akaun dan sedikit berbeza daripada nilai dalam carta saham (nilai minimum sebenar untuk setiap saham). Artikel ini menggunakan nilai dalam carta saham yang boleh dibandingkan untuk setiap saham. Perbezaan dalam tahap leveraj dan henti rugi untuk setiap akaun dijelaskan dalam " FXGTPerbandingan Jenis Akaun " dan " FXGTSekatan Leveraj "

ECN Zero dibandingkan berdasarkan kos sebenar termasuk yuran

Menurut laman web rasmi, yuran untuk akaun ECN Zero adalah: "Jumlah aset FX: kadar tetap $6", "Logam berharga: $7 pada permulaan dagangan (bayaran sekali sahaja)", dan "Aset kripto: 0.04% pada permulaan dagangan (bayaran sekali sahaja)" (senarai instrumen menunjukkan bahawa aset kripto selain BTC dikenakan bayaran 0.1%). Memandangkan tidak dinyatakan sama ada $6 untuk FX adalah untuk transaksi pergi balik atau sehala untuk satu lot, artikel ini mengira kos efektif untuk lapan pasangan utama dengan mengandaikan perjalanan pergi balik sebanyak $6 (atau transaksi sehala)

Perbandingan kos efektif termasuk yuran untuk akaun ECN Zero FXGTdan spread untuk akaun PRO dan Optimusnya merentasi 8 pasangan mata wang utama
pasangan mata wangECN Sifar (spread + komisen)PROOptimusAkaun murah
EURUSD0.1+0.6=0.70.71.0ECN Zero dan PRO adalah sama
GBPUSD0.2+0.6=0.80.81.2ECN Zero dan PRO adalah sama
AUDUSD0.5+0.6=1.11.31.4ECN Sifar
NZDUSD0.8+0.6=1.41.41.6ECN Zero dan PRO adalah sama
USD/JPY0.2+0.9=1.10.81.3PRO
EURJPY1.0+0.9=1.91.71.7PRO・Optimus
GBPJPY1.1+0.9=2.01.72.0PRO
AUDJPY0.2+0.9=1.11.11.3ECN Zero dan PRO adalah sama
Unitnya ialah pip, setiap lot. Komisen dikira pada $6 pergi balik (untuk pasangan mata wang denominasi dolar, 1 pip = $10, jadi 0.6 pip; untuk pasangan mata wang denominasi yen, 1 dolar = lebih kurang $0.94, jadi 1 pip = lebih kurang $6.25 dan 6 dolar = lebih kurang $5.63, jadi 0.9 pip). Spread minimum adalah daripada senarai instrumen rasmi halaman "FX" (disahkan pada 20 Oktober 2026). Dikira oleh pasukan editorial kami

Apabila membandingkan lapan pasangan mata wang utama termasuk yuran,akaun ECN Zero sama ada sama atau lebih murah daripada akaun PRO untuk pasangan mata wang berdenominasi dolar, manakala untuk pasangan berdenominasi yen seperti USD/JPY, akaun ECN Zero sama ada sama atau lebih murah daripada akaun PRO. Walau bagaimanapun, apabila pengiraan yang sama dilakukan pada 16 pasangan mata wang, akaun ECN Zero lebih murah untuk CAD / JPY dan CHF / JPY walaupun dalam yen. Memandangkan yuran akaun ECN Zero ditentukan dalam dolar, semakin lemah yen, semakin tinggi yuran yang ditukar pip untuk pasangan mata wang berdenominasi yen. Jika yurannya ialah $6 sehala ($12 pergi balik), akaun ECN Zero akan lebih mahal daripada akaun PRO untuk semua lapan pasangan mata wang utama. Jika anda mahukan akaun tanpa yuran dan spread yang sempit, akaun PRO harus menjadi pilihan pertama anda.

Senarai spread untuk pasangan mata wang FX (16 pasangan utama)

Kami telah mengumpulkan spread minimum untuk 16 pasangan mata wang utama, dibahagikan mengikut jenis akaun. Antara akaun bebas komisen, akaun PRO cenderung mempunyai spread paling sempit, manakala akaun Mini mempunyai yang paling luas. Laman web rasmi memaparkan spread dalam "mata" (turun naik harga minimum), dan untuk EURUSD, 1 mata bersamaan dengan 0.00001, jadi kami telah menukar 10 mata kepada 1 pip

Perbandingan Spread Khusus Akaun FXGT(Spread Minimum untuk Pasangan Mata Wang Utama dan Spread Purata untuk 16 Pasangan Utama)
pasangan mata wangECN SifarPROOptimusPiawaiMini
USD/JPY0.20.81.31.81.9
EURUSD0.10.71.01.61.8
GBPUSD0.20.81.21.72.0
AUDUSD0.51.31.42.02.2
NZDUSD0.81.41.62.12.2
USDCAD0.20.81.31.41.6
USD CHF0.61.21.32.22.3
EURJPY1.01.71.72.12.2
GBPJPY1.11.72.02.72.8
AUDJPY0.21.11.31.61.8
NZDJPY0.31.21.52.12.2
CADJPY1.43.03.23.43.6
CHFJPY1.22.22.72.83.2
EURGBP0.30.81.21.61.9
EURAUD1.21.72.32.52.8
GBPAUD1.21.82.32.62.9
Purata 16 pasang0.661.391.712.142.34
Unitnya ialah pips (spread minimum). ECN Zero dikenakan yuran perdagangan berasingan. Sumber: Halaman rasmi "FX"FXGT, senarai jenis akaun (disemak pada 20 Oktober 2026). Purata ialah purata mudah yang dikira oleh jabatan editorial kami

Walaupun akaun Mini menggunakan saiz lot 10,000 unit mata wang (berbanding 100,000 unit mata wang untuk akaun FX lain), ia boleh dilihat pada skala yang sama apabila membandingkan spread dalam pip. Dalam strategi perdagangan dengan bilangan dagangan yang tinggi, seperti scalping, perbezaan sebanyak 0.5 pip pun boleh terkumpul menjadi kos yang ketara.FXGTSyarat-syarat untuk scalping pada dijelaskan dalam " FXGTScalping ," dan mata swap yang ditanggung apabila membawa kedudukan ke hari berikutnya dijelaskan dalam " FXGTSenarai Mata Swap ."

Lira Turki, mata wang eksotik, mempunyai spread yang luas

FXGTmenawarkan 53 pasangan mata wang, tetapi spread adalah jauh lebih luas untuk mata wang eksotik. Contohnya, spread minimum untuk USD/TRY ialah 6,350 mata pada akaun Optimus dan 15,800 mata pada akaun Standard. USD/MXN adalah antara 769 hingga 997 mata, dan USD/ZAR adalah antara 827 hingga 1,260 mata (akaun ECN Zero mempunyai spread paling sempit, manakala akaun Mini mempunyai yang paling luas). Sebelum berdagang, pastikan anda menyemak spread sebenar pada skrin dagangan

Emas, minyak mentah, indeks saham dan spread saham

Bagi instrumen selain FX,akaun ECN Zero mempunyai kawasan dagangan paling sempit, dan akaun Mini mempunyai yang paling luas. Bagi instrumen seperti emas dan indeks saham, nilai satu mata (bilangan tempat perpuluhan) berbeza-beza bergantung pada instrumen, jadi sila senaraikannya dalam mata seperti yang dipaparkan di laman web rasmi dan gunakan ini untuk membandingkan akaun.

JenamaECN SifarPROOptimusPiawaiMini
Emas (XAUUSD)1621262936
Perak (XAGUSD)918202230
Minyak mentah WTI (Minyak AS)3681213
Brent Laut Utara (UKOil)2451012
Gas asli (NGAS)1629366168
Nikkei 225 (JP225)3891112
Purata Perindustrian Dow Jones (US30)24134195362412
Nasdaq 100 (US100)92116188238262
S&P 500 (AS 500)1738405052
Jerman 40 (GER40)186412516593632
Australia 200 (AUD200)05386194213
Epal (#AAPL)86868686129
NVIDIA (#NVDA)61616161131
Tesla (#TSLA)3939453976
Unitnya ialah mata (spread minimum). Yuran ECN Sifar ialah $7 untuk logam berharga (bayaran sekali sahaja pada permulaan dagangan), $6 untuk tenaga dan $3-4 untuk indeks saham (berbeza-beza bergantung pada instrumen). Sumber: Senarai instrumen khusus akaun rasmiFXGTuntuk "Logam," "Tenaga," "Indeks Saham," dan "Saham" (diperiksa pada 20 Oktober 2026)

Spread emas adalah kira-kira 1.8 kali lebih luas untuk akaun Standard dan kira-kira 2.3 kali lebih luas untuk akaun Mini. Bagi saham (saham individu), spread adalah lebih kurang sama merentasi empat jenis akaun kecuali untuk akaun Mini, di mana spread adalah lebih luas. Untuk maklumat lanjut tentang keadaan perdagangan emas, sila lihat juga " Perdagangan Emas dalam Forex Luar Negara ."

Spread mata wang kripto (Bitcoin)

Bagi Bitcoin (BTCUSD), spread minimumadalah paling sempit dengan akaun CryptoX di kalangan akaun bebas komisen,iaitu kira-kira 40% daripada akaun Standard. Akaun ECN Zero mempunyai spread yang lebih sempit, tetapi komisen 0.04% dikenakan pada permulaan dagangan untuk BTCUSD.

JenamaECN SifarCryptoXPROOptimusPiawaiMini
BTCUSD1,3522,3003,8794,3146,0456,087
ETHUSD—245128160248252
XRPUSD1265505326949841,038
LTCUSD62100125129159161
Bilangan jenama yang dikendalikan201046103313
Unitnya ialah mata (spread minimum). ETHUSD untuk ECN Zero tidak disenaraikan dalam senarai aset. ECN Zero mempunyai yuran perdagangan (0.04% untuk BTCUSD dan BTCJPY, 0.1% untuk aset lain seperti XRPUSD dan LTCUSD. Lihat lajur yuran dalam senarai aset). Sumber: Senarai aset mengikut akaun di halaman rasmi "Aset Kripto"FXGT(diperiksa pada 20 Oktober 2026)

Akaun yang paling menguntungkan berbeza-beza bergantung pada mata wang kripto;akaun PRO untuk Ethereum (ETHUSD)mempunyai julat yang lebih sempit daripada akaun CryptoX. Bilangan mata wang kripto yang tersedia juga berbeza, dengan akaun PRO menawarkan paling banyak (46 jenis), manakala akaun CryptoX dan Optimus hanya menawarkan 10 setiap satu. Pastikan anda menyemak sama ada mata wang kripto yang anda ingin dagangkan tersedia dalam akaun yang anda pilih. Leveraj mata wang kripto dihadkan oleh jumlah dagangan (lihat "FXGTHad Leveraj").

Masa apabila spread cenderung melebar dan perkara yang perlu diberi perhatian

FXGTSpread FXGT adalah berubah-ubah, dandalam artikel ini mewakili nilai minimum. Dalam perdagangan sebenar, spread akan menjadi lebih luas bergantung pada keadaan pasaran. Soalan Lazim rasmi menyatakan bahawaFXGTmenawarkan "spread berubah-ubah atau turun naik serendah 0 pip" dan menggunakan kaedah pelaksanaan pasaran untuk semua aset.

Penyebaran ini kemungkinan besar berlaku antara 6:00 pagi dan 8:00 pagi waktu Jepun

Saluran media rasmi mengenal pasti "awal pagi dan lewat malam" sebagai waktu apabila spread cenderung melebar,khususnya menyebut 6:00 pagi hingga 8:00 pagi waktu Jepun. Ini kerana pasaran utama tutup dan jumlah dagangan menurun. Dalam tempoh ini, adalah dinasihatkan untuk tidak membuat pesanan baharu atau menyemak spread pada skrin dagangan sebelum membuat pesanan.

Anda boleh menyemak spread semasa pada skrin dagangan

Spread semasa boleh dilihat sebagai perbezaan antara harga permintaan dan harga bida yang dipaparkan pada skrin dagangan. Masa pada pelayan daganganFXGTialah GMT+3 (6 jam lebih awal daripada waktu Jepun). Menurut Soalan Lazim rasmi, sebab mengapa keuntungan/kerugian anda bermula dalam negatif sejurus selepas membuka posisi adalah disebabkan oleh spread ini

"Sifar spread" hanya terpakai kepada sesetengah saham

Halaman akaun ECN Zero memaparkan spread minimum "0.0 pip," tetapi dalam senarai instrumen, satu-satunya indeks saham dengan spread minimum 0 ialah AUD200; minimum untuk pasangan mata wang FX ialah EURUSD pada 0.1 pip. Selain itu, yuran perdagangan dikenakan pada akaun ECN Zero

Soalan Lazim tentang Spread FXGT

Akaun manakah di FXGTyang mempunyai spread paling sempit?

Akaun ECN Zero menawarkan spread minimum paling sempit (purata 0.66 pip untuk 16 pasangan utama), tetapi ia dikenakan yuran perdagangan. Antara akaun bebas komisen, akaun PRO (1.39 pip) mempunyai spread paling sempit. Berbanding dengan akaun ECN Zero yang termasuk komisen, untuk 8 pasangan utama, kosnya adalah sama atau sedikit lebih murah untuk pasangan denominasi dolar, manakala untuk pasangan denominasi yen seperti USD/JPY, kosnya adalah sama atau lebih murah untuk akaun PRO (dikira pada $6 pergi balik dan lebih kurang $0.94 setiap dolar)

Apakah spread untuk USD/JPY pada FXGTdalam pip?

Spread minimum untuk USD/JPY ialah 0.2 pip untuk akaun ECN Zero, 0.8 pip untuk akaun PRO, 1.3 pip untuk akaun Optimus, 1.8 pip untuk akaun Standard dan 1.9 pip untuk akaun Mini (sehingga 20 Oktober 2026, menurut jadual pasangan mata wang laman web rasmi). Spread sebenar akan melebar mengikut keadaan pasaran

Apakah spread emas di FXGT?

Spread minimum untuk XAUUSD ialah 16 mata untuk akaun ECN Zero, 21 mata untuk akaun PRO, 26 mata untuk akaun Optimus, 29 mata untuk akaun Standard dan 36 mata untuk akaun Mini. Komisen tambahan $7 dikenakan pada permulaan dagangan untuk akaun ECN Zero

Akaun FXGTyang manakah menawarkan spread paling sempit untuk Bitcoin?

Antara akaun bebas komisen, akaun CryptoX menawarkan spread paling sempit, dengan spread minimum 2,300 mata untuk BTCUSD, iaitu kira-kira 40% daripada akaun Standard (6,045 mata). Akaun ECN Zero mempunyai spread yang lebih sempit iaitu 1,352 mata, tetapi komisen 0.04% dikenakan apabila memulakan dagangan di BTCUSD

Apakah yuran perdagangan di FXGT?

Hanya akaun ECN Zero yang dikenakan yuran. Menurut Soalan Lazim rasmi, FX mempunyai yuran tetap sebanyak $6, logam berharga mempunyai yuran sekali sahaja sebanyak $7 pada permulaan dagangan, dan mata wang kripto mempunyai yuran sekali sahaja sebanyak 0.04% pada permulaan dagangan. Senarai instrumen menunjukkan bahawa untuk mata wang kripto, yurannya ialah 0.04% untuk dua instrumen BTC dan 0.1% untuk yang lain, tenaga ialah $6, dan indeks saham ialah $3-$4. Tidak dinyatakan di laman web rasmi sama ada $6 untuk FX adalah untuk perjalanan pergi balik atau sehala setiap lot. Akaun lain tidak mempunyai yuran, dan kos termasuk dalam spread

Adakah FXGTmenawarkan akaun sifar-spread?

Walaupun halaman akaun ECN Zero memaparkan spread minimum "0.0 pip," satu-satunya instrumen dengan spread minimum 0 dalam senarai instrumen ialah indeks saham AUD200; untuk FX, spread minimum ialah 0.1 pip untuk EURUSD. Yuran dagangan dikenakan pada akaun ECN Zero

Apakah waktu-waktu dalam sehari apabila spread FXGTcenderung melebar?

Menurut laporan media rasmi, waktu terbaik untuk berdagang adalah awal pagi dan lewat malam, terutamanya antara jam 6 pagi dan 8 pagi waktu Jepun. Ini kerana pasaran utama tutup dan jumlah dagangan menurun. Pada waktu ini, pastikan anda menyemak spread pada skrin dagangan sebelum membuat pesanan

Berapa banyak instrumen yang ditawarkan oleh FXGT?

Laman web rasmi menyenaraikan 53 pasangan mata wang FX, 2 logam berharga (emas dan perak), 3 aset tenaga, 8 indeks saham dan 50 saham (11 untuk akaun Mini). Bilangan pilihan mata wang kripto berbeza-beza bergantung pada akaun, antara 10 hingga 46

Ringkasan: SpreadFXGTbergantung pada pilihan akaun anda

  • Akaun PRO menawarkan saiz terkecil tanpa yuran. Saiz meningkat mengikut susunan Optimus, Standard dan Mini.
  • Akaun ECN Zero menawarkan spread paling sempit tetapi dikenakan yuran. Termasuk yuran untuk lapan pasangan utama, pasangan denominasi dolar adalah sama atau sedikit lebih murah daripada akaun PRO, manakala pasangan denominasi yen (seperti USD/JPY) adalah sama atau lebih mahal daripada akaun PRO (dikira menggunakan yuran pergi balik sebanyak $6 untuk lapan pasangan utama, dengan anggaran $0.94 setiap dolar).
  • Untuk Bitcoin, akaun CryptoX adalah lebih sempit jika anda tidak mahu sebarang yuran. Akaun terbaik berbeza-beza bergantung pada mata wang kripto, jadi bandingkannya berdasarkan mata wang kripto yang anda rancang untuk diniagakan.
  • Nilai dalam jadual mewakili spread minimum. Spread cenderung melebar pada awal pagi (sekitar 6-8 pagi waktu Jepun).

Kurangkan lagi kos sebenar dengan pulangan tunai

Laman web kami, Money Charger (Manecha),FXGTialah rakan kongsi IB rasmiFXGTMembuka, sekali gus mengurangkan beban spread anda dengan berkesan. Syarat dagangan, termasuk spread, adalah sama seperti semasa membuka akaun terus melalui laman web rasmi.

Jenis akaunBTC/USDEmas (XAU/USD)
Akaun Optimus$5.18/lot$4.80/lot
Akaun Standard+$7.25/lot$9.60/lot
Akaun Mini$7.30/lot$0.10/lot
ProDrive$4.65/lot$1.60/lot
Akaun ECN$5.28/lot$1.60/lot
Akaun CryptoMax$7.25/lot—
Nama akaun adalah seperti yang tertera pada halaman syarat pulangan tunaiFXGTMoneyChat. Akaun mini juga menawarkan pasangan FX utama (EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY) pada harga $0.80/lot

*Kadar pulangan tunai mungkin berubah-ubah. Transaksi selama 3 minit atau kurang, transaksi menggunakan dana bonus dan transaksi yang mengakibatkan potongan sifar tidak layak mendapat pulangan tunai. Transaksi yang dibuat sebelum pendaftaran dan kelulusan nombor akaun di Halaman Saya juga tidak layak. Untuk butiran tentang penerimaan pulangan tunai, termasuk memasukkan kod rujukan semasa membuka akaun, sila lihat " Cara Menerima FXGTPulangan Tunai ". Jika anda ingin membandingkan spread dengan syarikat lain, sila rujuk juga " Perbandingan Spread FX Luar Negara "

Terma dan syarat adalah sama seperti laman web rasmi, dan anda akan mendapat pulangan wang tunai untuk setiap transaksi!

*Spread dan yuran tertakluk kepada perubahan. Maklumat dalam artikel ini adalah berdasarkan laman web rasmiFXGT(boleh diakses dari Jepun) pada 20 Oktober 2026. Sila semak laman web rasmi untuk maklumat terkini. Dagangan FX luar negara membawa risiko turun naik kadar pertukaran, dan semakin tinggi leveraj, semakin besar potensi kerugian yang ketara dalam tempoh masa yang singkat. Keputusan pelaburan harus dibuat atas risiko anda sendiri

Jabatan Editorial MoneyChat

Orang yang menulis artikel ini

Jabatan Editorial MoneyChat

Pasukan editorial Money Charger ialah pasukan editorial rasmi di sebalik Money Charger, yang mempunyai rekod pembayaran pulangan tunai kumulatif lebih kurang $125 juta. Kami menerbitkan maklumat berdasarkan perkongsian langsung dengan lebih 25 broker Forex luar negara.

Jika anda ingin menggunakan FXGTsebaik mungkin

Daftar dalam 1 minit!

Dapatkan pulangan tunai

Buka akaun FXGT→

Dapatkan pulangan tunai secara automatik dalam 1 minit dengan menggunakan pautan rujukan

← Kembali ke panduan FXGTyang lengkap