Kempen Bonus Deposit 100% HFM : Sehingga ¥45,000 untuk deposit pertama anda.

Bonus 20% juga diberikan kepada deposit yang dibuat selepas deposit awal.

tempoh 3 September 2026 (Khamis) 14:00 - 17 September 2026 (Khamis) 23:59 (waktu Jepun)

HFMKempen Bonus Deposit 100% ialah promosi terhad bulan September di mana anda akan menerima bonus sebanyak 100% daripada jumlah deposit anda (sehingga 45,000 yen) hanya dengan membuat deposit pertama anda ke akaun Bonus Tambah Nilai MT4/MT5 anda semasa tempoh kempen. Tawaran ini tersedia untuk semua pelanggan, sama ada baharu atau sedia ada, yang telah melengkapkan pengesahan akaun.

Jika anda menggunakan Moneychat, anda juga akan menerima pulangan tunai secara automatik untuk setiap transaksi

Kadar bonus deposit
100%
Ini terpakai untuk deposit pertama yang dibuat dalam tempoh tersebut
Had bonus
45,000 yen
100%Had ke atas geran
Pembayaran seterusnya
20%
Terpakai untuk pembayaran akan datang

Prosedur Penyertaan

1

Lengkapkan pengesahan akaun (pengesahan identiti)

Jika anda mendepositkan dana ke dalam akaun bonus anda sebelum pengesahan selesai, anda tidak akan menerima bonus 100%

2

Sediakan akaun bonus tambah nilai MT4/MT5

Tawaran ini hanya terpakai untuk deposit ke dalam akaun Bonus Tambah Nilai

3

Buat pembayaran pertama anda dalam tempoh tersebut

Anda akan menerima bonus bersamaan dengan 100% daripada deposit anda (sehingga 45,000 yen )

Terima bonus →

Terpakai untuk semua pelanggan baharu dan sedia ada / Pengesahan akaun mesti dilengkapkan

✓Rekod pembayaran kumulatif sebanyak 20 bilion yen✓Jumlah pengeluaran minimum daripada $3✓Dana diterima dalam purata 2 minit

Syarat penyertaan

Mereka yang layak
  • Pelanggan baharu
  • Pelanggan sedia ada (termasuk pelanggan baharu dan sedia ada)
  • Mereka yang telah melengkapkan pengesahan akaun (pengesahan identiti)
Mereka yang tidak layak
  • Mereka yang telah membuat deposit ke dalam akaun bonus mereka sebelum pengesahan akaun selesai (100%tidak terpakai)
  • Deposit ke akaun selain daripada akaun Bonus Tambah Nilai

Akaun yang layak: Akaun Bonus Tambah Nilai MT4 / MT5

Peraturan terperinci danperkara yang perlu diberi perhatian

Lihat peraturan untuk butiran lanjut ▸
Kadar bonus berdasarkan bilangan deposit
subjekKadar bonushad atas
Bayaran pertama dalam tempoh tersebut100%Bonus sehingga 45,000 yen
Pembayaran seterusnya20%
Akaun yang layak
Akaun Bonus Tambah Nilai MT4 / MT5
Sasaran khalayak
Semua pelanggan baharu dan sedia ada (pengesahan akaun mesti dilengkapkan)
Layak mendapat bonus 100%
Bonus tambah nilai untuk deposit pertama ke akaun anda semasa tempoh kempen (sehingga45,000 yen)
Pertindihan bonus
Pelbagai bonus tidak boleh diberikan secara serentak untuk satu deposit
Deposit sebelum pengesahan
Jika anda membuat deposit sebelum pengesahan akaun selesai, anda tidak akan menerima bonus 100%
Sila rujuk juga HFMterma dan syarat rasmi kempen untuk maklumat lanjut

Soalan Lazim質問

S:HFMkempen bonus deposit 100% September HFM▸
KempenHFMini menawarkan bonus 100% (sehingga 45,000 yen) untuk deposit pertama anda ke dalam akaun bonus tambah nilai MT4/MT5 semasa tempoh kempen (3 September hingga 17 September 2026, waktu Jepun). Tawaran ini tersedia untuk semua pelanggan baharu dan sedia ada
S:Jika saya mendepositkan 50,000 yen dalam tempoh tersebut, berapa banyak bonus yang akan saya terima?▸
Bonus 100% akan diberikan untuk jumlah sehingga 45,000 yen. Baki 5,000 yen yang melebihi had tidak layak untuk bonus
S:Apa yang berlaku jika saya mendepositkan 45,000 yen pada mulanya dan kemudian 20,000 yen selepas itu?▸
Anda akan menerima bonus 100% untuk deposit pertama anda sebanyak 45,000 yen, dan bonus 20% untuk deposit berikutnya sebanyak 20,000 yen
S:Bagaimana jika saya hanya mendepositkan 10,000 yen dalam tempoh tersebut?▸
Anda akan menerima bonus 100% untuk deposit 10,000 yen pertama anda. Deposit seterusnya akan layak mendapat bonus 20%
S:HFMAkaun dan pengguna manakah yang layak mendapat▸
Tawaran ini terpakai untuk akaun bonus tambah nilai MT4/MT5. Ia tersedia untuk semua pelanggan, sama ada baharu atau sedia ada, yang akaunnya telah disahkan. Deposit yang dibuat sebelum pengesahan tidak layak mendapat bonus 100%
Manechaneko

Bersedia? Sertai sekarang!

Pembukaan akaun hanya mengambil masa 1 minit / Pulangan tunai dikreditkan secara automatik

Terima bonus →
✓Rekod pembayaran kumulatif sebanyak 20 bilion yen✓Jumlah pengeluaran minimum daripada $3✓Dana diterima dalam purata 2 minit